Pohybové terapie
japonska pagodaVážené ženy a vážení muži, dovoľujem si Vás pozvať na otvorenie výcviku/výuky bojových umení pre život - „Šamanské bojové umenie“.
 
"Nebyť iným, len sám sebou vo svete, ktorý sa dni a noci snaží z nás urobiť všetko, len nie nás samých – znamená bojovať v tej najťažšej bitke, v akej sa človek môže ocitnúť – a nikdy neprestať bojovať"  (E.E. Cummings)

MartialArts wallpapers 59

Po 20tich rokoch bojových umení som sa dnes zobudil zo sna, čo rozrušil moju dušu. Opať mi ukázal ako môžem byť inak. Musel som vstať a hodiť toto na „papier“.

Stále viac mužov i žien (tých viac) mi v poslednej dobe vraví, že ich starým snom bolo učiť sa bojové umenia. Pýtam sa prečo? Odpoveďou je dokázať sa brániť, byť silný, cítiť sa v bezpečí, ťahá ma tam niečo čo neviem vysvetliť.

Keď sa pýtame na pôvodný úmysel, účel niečoho kam vstupujeme (kurz, škola, vzťah, práca) popisujeme vlastne v čom vnímame výhodu niečo robiť alebo tým byť. Či tam ideme hlavou alebo preto že nás tam niečo ťahá, volá a ten hlas je dostatočne silný aby som to nedokázal ignorovať. Potreba s tým byť tak, aby sa mi odhalila pravda o tom čo ma tam ťahá a sa potrebujem dozvedieť.

Strana 1 z 2

Pohybové terapie

PT sú univerzálny systém, v ktorom si každý vyberie pre seba to potrebné. 

Pohybové terapie Cieľom Pohybových Terapií je ukázať človeku lepšiu možnosť voľby pomocou praktických efektívnych metód zrelaxovania, postupného osvojenia si vlastného tela minimálne do miery "aby nám telo nezavadzalo" a zharmonizovania sa. Úlohou Pohybových terapií je zlepšiť naše vnímanie, koncentráciu, telesný stav, vrátiť nám radosť z pohybu a učenia sa novým veciam. Ponorenie sa do dobrodružstva.

Nájdete nás na Facebooku